כדאי לדעת

פרופריו שמיכה כבדה הנו הפתרון הטבעי, הקל והפשוט להירדם! הירדמות מהירה ושינה בריאה!  פרופריו שמיכהכבדה:  - היא שמיכה בעלת משקל העוטפת את הגוף ממש כמו חיבוק. הלחץ של שמיכה כבדה מעורר את הגוף להפריש הורמונים כמו סרטונין, דופמין ומילטונין המרגיעים את מערכת העצבים ומאפשרים שינה נינוחה, רצופה ואיכותית. שמה של שמיכה כבדה - פרופריו, נגזר מן המילה פרופריוספציה - מונח המתאר את התחושה העמוקה של הגוף שלנו. השפעתה המוכחת של שמיכה הכבדה על התחושה העמוקה של הגוף ועל ייצור הורמונים חשובים, הפכה אותה פופולרית ברחבי העולם בקרב סובלים מקשיי הירדמות בשל טראומה, חרדות, סטרס, אוטיזם, קשיים בוויסות חושי ונדודי שינה. ההשפעה היא כמובן טבעית.

פרופריו מספקים שמיכות כבדות למרכזים הרפואיים המובילים ברחבי הארץ, ביניהם:

              

כיצד זה עובד?

שמיכה הכבדה עשויה בד כותנה נעים ונושם או במבוק הידוע בסגולותיו. שמיכה כבדה ממולאת בכדורי זכוכית קטנטנים המפוזרים בתוך שמיכה כבדה באופן שווה ונותנים לה את המשקל המיוחד. הכדורים אינם מורגשים ואינם נשמעים. מגע של שמיכה כבדה פרופריו רך ונעים,  והיא דקה ומאווררת. שמיכה כבדה - פרופריו מגיעה בכמה משקלים ובצבעים נעימים. התכסות בשמיכה כבדה נותנת תחושת חיבוק מרגיעה, מסייעת לגוף לחוש ממוקם בנוחות  וגורמת לגוף להתרפות.

האם השמיכה כבדה מוכחת מחקרית?

השמיכה הכבדה התפתחה בעקבות מחקריה של הד"ר טמפל גרנדין שגילו כי מגע בלחץ עמוק מרגיע את מערכת העצבים המרכזית של בעלי חיים ושל בני אדם בעלי רגישות חושית. מחקריה של הד"ר הביאו למחקרים ולפיתוחים הקשורים במגע עמוק. אחד הפיתוחים הפופולריים הינו השמיכה הכבדה שהוכחה מדעית כמסייעת בהירדמות, משפיעה על שינה עמוקה ורציפה ומשלימה לגוף את הצורך בתחושה עמוקה.

איך נולדה פרופריו?

אל שמיכה כבדה המדהימה הזו, הגענו אחרי לילות מתישים עם אלנתן, בננו החמוד שלא נכנס למצב שינה עד השעות הקטנות של הלילה ועם אכזבה מנסיונות טיפול תרופתיים, התנהגותיים וחינוכיים שלא הועילו. חברה מחו"ל סיפרה לנו על שמיכה כבדה שכובשת את העולם בכלל ובאמריקה בפרט והחלטנו לנסות אותה. השמיכה היתה בלתי נגישה ויקרה להחריד. אבל שנתו העמוקה של אלנתן והיום הרענן שהפציע סיפר לנו שמצאנו ישועה. רצינו להנגיש את הפתרון הטבעי והנעים לרבים הסובלים מקשיים בהירדמות ובשינה רציפה, וכך התחלנו בתהליכי פיתוח של השמיכה כבדה כדי לקבל מוצר מושלם, נושם, מקצועי ומעוצב ובמחיר נגיש.

מה יש בתוך השמיכה כבדה?

השמיכה מלאה בכדורי זכוכית קטנטנים שמקנים לשמיכה את הכובד הרצוי על פי המשקלים של כל שמיכה ושמיכה ובהתאמה לצורך שלכם.

יתרונות בד הבמבוק שממנו עשויות השמיכות של פרופריו!

שמיכה כבדה  מבד הבמבוק בעל יכולת ספיגה טובה יותר – הבמבוק הינו חומר שיש ביכולתו לספוג עד 60% יותר מבד כותנה.

שמיכה כבדה  מבד הבמבוק מתייבש מהר יותר – מבנה התאים החלולים שלו מקנים לו יכולת יבוש מהיר יותר ושומרים על רעננות הבד.

שמיכה כבדה  מבד הבמבוק הינו אנטי בקטריאלי – עקב היותו של הבמבוק חומר נושם הדוחה חיידקים ומזיקים דבר שמונע התפתחויות של חיידקים שיוצרים ריחות לא נעימים.

שמיכה כבדה  מבד הבמבוק שומר על טמפרטורת הגוף – מבנה סיבים ייחודי  של הבד  מאפשר כניסה של כמות קטנה אוויר קטנה דבר המעניק תחושה חמימה יותר בחורף וקרירה ונעימה במגע השמיכה עם הגוף בקיץ.

שמיכה כבדה  מבד הבמבוק רך ונעים במיוחד – אחד מסימני ההיכר המובהקים של בד הבמבוק הוא המגע הנעים והמלטף דבר הנובע מהפקתו של הבד מקני הבמבוק המוכרים.

שמיכה כבדה  מבד הבמבוק הינו 100% אורגני – הבד מופק מצמח הבמבוק שגדל בצורה אורגנית ללא כימיקלים או מזיקים.

בד הבמבוק הינו היפו-אלרגני – בדי הבמבוק מתאפיינים בהיפו-אלרגניות ובזכות התכונה הזאת הם דוחים חיידקים. שימוש בשמיכה של פרופיו שמופקת מבד הבמבוק תמנע התפתחות אלרגיות, עור מגורה ודלקות למינהן, במיוחד לבעלי עור רגיש ותינוקות.

 

loading