תקנון ותנאי שימוש

א. ברוכים הבאים לאתר www.properio.co.il

הקנייה באתר הינה בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל הקונה באתר זה מצהיר שהוא קרא והבין את הכתוב בתקנון.  אופן הקנייה באתר וכללי ההשתתפות בו יהיו בהתאם לסעיפי התקנון הכתובים להלן.

ב. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

2.  הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בר תוקף. לאחר ביצוע ההזמנה תקבל לחשבון הדואר האלקטרוני שלך הודעה על קליטת פרטי הזמנתך. אין באישור זה בלבד לחייב את האתר  www.properio.co.il לספק לך את המוצרים. רק לאחר סיום בדיקת פרטי כרטיס האשראי מול חברת האשראי שלך וקבלת אישור מחברת האשראי ההזמנה תטופל ויווצר קשר בין נציג properio ללקוח לסגירת פרטי ההזמנה.

3.יש להקפיד בעת ביצוע ההזמנה על מילוי פרטים מדויקים. כמצוין בכל דפי האתר המשלוח הינו בתוספת תשלום בהתאם לכמות הפריטים בהזמנה, המיקום הגיאוגרפי של המזמין .

4.  מועד האספקה לערים ולמקומות מרכזיים הינו 7 ימי עסקים (ימים א-ה לא כולל שבתות וחגים) באמצעות מוביל עד בית הלקוח בתיאום מראש (למעט זמני אספקה מיוחדים המפורסמים בסמוך לחגים). 

איסוף עצמי - הלקוח יוכל להגיע בצורה עצמאית למרכז המכירות של properio ברח' בן איש חי 46 בית שמש בתיאום מראש ובהתאם לתנאי האספקה בהזמנה ולאסוף את הפריטים!

5. ביטול עסקה על פי תנאי חוק הצרכנות בישראל. עד 14 יום מביצוע הזמנה בתוספת דמי ביטול של 5% או 100 ₪, הנמוך מבינהם.

התמונות המוצגות באתר משקפות את המוצר הנרכש ולקוחות מתוך קטלוג המוצרים של properio. לעיתים בשל זוויות צילום המוצר המוצר, גוון הצבע של  המוצר עלול להיות שונה.

6.האחריות הניתנת על כלל המוצרים הנרכשים באתר הינה אחריות יבואן.

7.משלוח המוצרים הינה לכל הארץ פרט ליישובים מרוחקים או לחלק מהישובים מעבר לקו הירוק.

8.  צוות האתר בחברת properio עומדים לרשותך בכל שאלה בכל עת.

9. ההנהלה ומשרדי החברה נמצאים ברח' בן איש חי 46 בית שמש.

10. סודיות ופרטיות פרטי המשתתף במכירה

10.1  properio לא יעביר את פרטים מזהים אודותיך לצד שלישי, למעט לחברות המציעות, לחברות כרטיסי אשראי, ולכל ערכאה שיפוטית ולמעט במקרים הבאים:

10.1.2. אם קיימת חובה שבדין להעביר את המידע אודותייך לאחר.

10.1.3.  לשם גביית כספים המגיעים ממך בגין רכישת מוצר באתר, במרכז ההזמנות הטלפוני של  properio או בכל אמצעי אחר כגון קטלוג  properio או חנות  properio

10.1.4. בקשר למתן תעודת אחריות או קבלת שירות למוצר או לצורך אספקת המוצר.

10.1.5. אם הפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם נוסף עם  properio או מי מטעמה (על פי הגדרת החוק);

10.1.6. בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין  properio (לפי הגדרת החוק).

10.1.7. אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע  properio או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות (לפי הגדרת החוק).

10.1.8. אם עשית באתר שימוש לביצוע מעשה או מחדל בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה(לפי הגדרת החוק).

10.1.9. הפרטים אשר נמסרים בעת הגשת הצעה ו/או בעת רישום לאתר ו/או בעת ביצוע רכישת מוצר, כולם או חלקם, ישמרו במאגרי המידע של  properio ובמאגרי המידע של החברות המציעות  (מלבד פרטי כרטיס אשראי).

10.2.  properio שומר לעצמו את הזכות לאסוף בעת הימצאותך באתר, מידע אודות הרגלי הקניה שלך, מוצרים שרכשת, מוצרים בהם הבעת עניין, עמודים שצפית בהם, הצעות שעניינו אותך, וכל מידע אחר, לרבות בדרך של שימוש ב- COOKIES.

10.3. המידע האמור בסעיף 10.2 לעיל ישמש את  properio בכניסותיך הבאות לאתר וכן יאפשר ל properio להציע לך הצעות ומבצעים ממוקדים.

10.4.  properio רשאי להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי.

10.5  properio יהיה רשאי למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.

10.6. לא חלה עליך חובה חוקית למסור המידע האמור לעיל, אך מסירת הפרטים ו/או אישור התקנון מהווה הסכמה מצדך לכל השימושים הקבועים בתקנון זה בקשר עם המידע ולהעברתו לצדדים שלישיים בהתאם להוראות תקנון זה.

10.7.  properio מתחייב לעשות, כמיטב יכולתו, באמצעים העומדים לרשותו, על מנת לשמור על סודיות פרטי המשתתפים במכירה ולאבטח את המידע הנשמר באתר  properio . עם זאת, מאחר שמדובר בסביבה מקוונת אין באפשרות  properio להבטיח באופן מוחלט מניעת חדירות למחשביו או חשיפת המידע האגור בהם. ככל ובמידה ויעלה בידי צד שלישי לחדור למידע השמור-לרבות מידע שנאגר אודות מציעים-או להשתמש בו לרעה ,הנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי  properio ו/או מי מטעמו.

10.8 מוצרים שאזלו מהמלאי - תהיה אפשרות של הזמנה מוקדמת. המוצרים יסופקו בטווח של עד 60 יום ברגע שיחזרו למלאי.

מדיניות החזרה:

1. באריזה המקורית בלבד. כולל חשבונית מקור.

2. במידה ושולם בכרטיס אשראי בניקוי 5%.

3. ניתן להחזיר עד 14 ימי עסקים.

4. במידה והמוצר במבצע - החזרה עד 4 ימי עסקים.

אנו מאמינים במסחר הגון ובלקוחות מרוצים נעשה כל מאמץ ליישם זאת.

loading