שינה לא רציפה – מה ההשלכות ומה הפתרון הטבעי לבעיה?

שינה לא רציפה בלילה

שינה לא רציפה יכולה לנבוע מכל מיני גורמים. מדובר על תופעה מוכרת בעולם היום וכנראה שמדובר גם על הבעיה הכי נפוצה בקרב אנשים עם בעיות שינה.

החוקרים והמדענים נוטים לכנות שינה לא רציפה כ”שינה מלוכלכת”, כלומר: שינה אינה נקייה שלא משיגה את התוצאות הרצויות לגוף האדם במהלך הלילה. הבעיה הזו עלולה להיגרם ממגון רחב של סיבות. חלק מהאנשים נוטים לסבול משלפוחית רגיזה או בשמה היותר מדויק כאשר התופעה מופיעה בלילות: ונוקטוריה.

השלכות ותסמינים המופיעים בעקבות שינה לא רציפה

מעבר לעובדה הידועה שקשיים בשינה גורמים לעייפות במהלך היום הגורמת לנו לאבד ריכוז בעבודה ולא מעט פעמים גם לאבד את הסבלנות קצת יותר מדי מהר. חוקרים בדקו ומצאו כי הדבר אף משפיע בצורה יותר עמוקה על בריאות הגוף לאורך זמן. הבעיה עלולה להגביר באופן ניכר את הסיכונים לחלות בהשמנת יתר, לחץ נפשי, סוכרת, מחלות לב, סוכרת וגם לדיכאון מתמשך.

כמובן שמדובר על אנשים הסובלים באופן תדיר מתופעת שינה לא רציפה ובכך מוצאים עצמם תקופות ארוכות לפעמים נלחמים מדי יום עם העייפות עם המון קפה, עמידה ממושכת לאורך זמן כדי להפיג את העייפות ולפעמים אף שימוש בכדורים או משקאות אנרגיה בצורה מופרזת.

אין ספק שהדבר עלול לגרום לבעיות נוספות. מעבר למה שציינו שבעיית חוסר השינה בפני עצמה גורמת לבעיות כאלה ואחרות. ה’תוספות’ הלא בריאות הללו עלולות להזיק פי כמה וכמה כאשר מנסים להילחם בעייפות בפתרונות לא טבעיים ואף מסוכנים לגוף בשימוש ממושך לאורך זמן!

לשמחתנו מגמת הרפואה הטבעית מתחזקת לאחרונה

ידוע הפתגם כי לכל בעיה יש יותר מפתרון אחד. אנו דוגלים בפתרונות טבעיים לבעיות בגוף האדם ובמיוחד לחוסר שינה בעקבות שינה לא רציפה. אם כבר חושבים על דרך לטפל בבעיה בריאותית כזו חמורה אז למה לא לנסות את הפתרונות הטבעיים? כך גם נוכל לעזור לעצמנו לחזור לשגרה בריאה וגם לא להזיק לגוף שלנו בזמן שאנו עושים זאת.

פרופריו משווקת כבר למעלה מ-7 שנים את הפתרון הטבעי המוביל ביותר היום לטיפול בתופעה המוכרת שינה לא רציפה. פתרון טבעי מושלם שגם שומר על הבריאות שלכם וגם מחזיר את הלילות הנדודים לשגרה מועילה ויעילה לגוף ולנפש.

שינה לא רציפה ושמיכה כבדה – יש פה גם עניין פסיכולוגי, בוודאי

תחשבו על זה רגע, אדם שמנסה לטפל באותה בעיה בכל מיני דרכים לא שגרתיות. לרוב שאינן בריאות כלל ואף עלולות להזיק. נכנס כל לילה לאותה המיטה, עם אותה השמיכה ואותה הכרית. מה כבר יכול להשתנות?!

כל הקסם מתחיל כשהשמיכה הכבדה נכנסת לתמונה. פתאום כאשר אדם מקבל את השמיכה הכבדה ונכנס למיטתו לאחר מקלחת חמה וכוס תה מרגיעה. משנה את כל התמונה הפסיכולוגית שיש לו בראש והופך את חווית השינה הלא נעימה שהכיר עד כה למשהו חדש שמתחיל.

אנו חושבים שהכי כדאי לצטט חלק מהאנשים שסבלו בעבר מתופעת שינה לא רציפה. ולאחר התלבטויות החליטו לנסות ולהשתמש בשמיכה הכבדה של פרופריו:

“אני פעם ראשונה בלילה אחד ישנתי רצוף בלי להתעורר בלילה.”
“האובססיביות בחיפוש אחר מגע פחתה וניכר כי השמיכה תורמת למערכת התחושתית שלו ולהרגשתו הטובה”
“מסתבר שהתחושה המחבקת לאורך הלילה מרגיעה את המערכת החושית וגורמת לה לרוגע גם ברמה המנטלית”
“מאז שיעל התחילה לישון עם שמיכה כבדה של פרופריו, הצטמצם זמן ההירדמות ל10 דקות!”

וכמובן שיש עוד המון תגובות ממאות לקוחות שניסו לאורך השנים את השמיכה הכבדה. רובם ככולם העידו על פתרון טבעי מושלם שהפך את החיים שלהם והחזיר אותם למסלול תקין ובריא!

אז על מה אנחנו מדברים כאן בעצם?

יש לנו מצד אחד פתרונות לא בריאים ולא טבעיים שהעלות שלהם יכולה להסתכם לפעמים גם באלפי שקלים כל חודש! אנו מחשיבים גם את כל הפתרונות שמשתמשים בהם במהלך היום כדי לשמור על סוג של “ערנות” ולא להירדם תוך כדי הליכה או מול המחשב…

פתרון טבעי אחד ומיוחד בעלות חד פעמית של כמה מאות שקלים + תקופת ניסיון למשך 30 ימים!!!

האם אחרי כל היסורים שעברתם עם חוסר השינה שלכם ועם הימים הארוכים המלווים בקשיים רבים בלהישאר מפוקסים וערים אל מול המשימות הרבות לא שווים את הניסיון?

מתלבטים אם שמיכה כבדה מתאימה לפתרון בעיית השינה שלכם? צרו איתנו קשר.
נשמח לעזור לכם עם תשובות מלאות בניסיון של למעלה מ-7 שנים!

שימו לב: התכנים המופיעים באתר זה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. כל מטרת המידע הנ''ל לספק ידע אישי רחב למשתמשי האתר ואין לראות בהם כלל תחליף להתייעצות עם רופא מומחה ו/או פסיכולוג מומחה. לכותבי התוכן באתר ניסיון אישי מול מאות מטופלים אשר ניסו באופן ספציפי את חווית השמיכה הכבדה של פרופריו, וכל ההמלצות והתוכן הכתוב מגיע מתוך ניסיון והיכרות עם מאות מטופלים שניסו את השמיכה הכבדה של פרופריו.