בפרופריו (properio.co.il), אנו מעריכים מאוד את פרטיותך ומחויבים להבטיח את הסודיות והאבטחה של כל מידע שאתה מספק לנו. מדיניות פרטיות זו מתארת את הנהלים והתנאים שלנו לאיסוף, שימוש ושמירה על המידע האישי שלך כאשר אתה מקיים אינטראקציה עם האתר שלנו, יישומים ניידים ושירותים אחרים (המכונים ביחד “השירותים”).

איסוף מידע

1.1. מידע אישי: אנו עשויים לאסוף מידע אישי שאתה מספק לנו מרצונך כאשר אתה משתמש בשירותים שלנו. מידע זה עשוי לכלול: את שמך, כתובת הדוא”ל, פרטי התקשרות וכל מידע אחר שתבחר לספק.

1.2. מידע שימוש: אנו עשויים גם לאסוף מידע לא אישי על האינטראקציות שלך עם השירותים שלנו. מידע זה עשוי לכלול את כתובת ה-IP שלך, סוג הדפדפן, מידע על המכשיר, מערכת ההפעלה ונתונים טכניים אחרים כדי לשפר את החוויה שלך ולהבטיח תפקוד חלק של השירותים שלנו.

שימוש במידע

2.1. אנו משתמשים אך ורק במידע שנאסף במטרה לספק ולשפר את השירותים שלנו, כמו גם לשפר את חווית המשתמש שלך. אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך כדי:

לתקשר איתך לגבי עדכונים, שינויים ושיפורים בשירותים שלנו.
השבה לפניות, הערות או משוב שלך.
התאמה אישית לחוויה שלך עם השירותים שלנו.
לספק לך חומרי קידום ושיווק רלוונטיים (רק אם בחרת לקבל הודעות כאלה).
2.2. איננו מעבירים, מוכרים או משתפים את המידע האישי שלך עם צד שלישי כלשהו, למעט כנדרש על פי חוק, מורשה על ידך, או לפי הצורך כדי למלא את ההתחייבויות החוזיות שלנו כלפיך. אנו מתחייבים לא להשתמש במידע שלך בזדון או למטרות בלתי מורשות.

אבטחת מידע

3.1. אנו משתמשים באמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה בלתי מורשית, שינוי, חשיפה או השמדה. עם זאת, שים לב ששום שיטת שידור דרך האינטרנט או כל שיטת אחסון על גבי שרת אינה מאובטחת ב-100%, ואיננו יכולים להבטיח אבטחה מוחלטת.

3.2. אנו מגבילים את הגישה למידע האישי שלך רק לאותם עובדים, קבלנים וספקי שירותים שצריכים לדעת את המידע כדי לספק את השירותים שלנו. הם מחויבים בחובות סודיות קפדניות ועשויים להיות כפופים לפעולות משמעתיות או לסיום חוזה שירות אם הם לא יעמדו בהתחייבויות אלה.

קובצי Cookie וטכנולוגיות מעקב

4.1. אנו עשויים להשתמש בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב דומות כדי לאסוף ולאחסן מידע מסוים על האינטראקציות שלך עם השירותים שלנו. טכנולוגיות אלו עוזרות לנו לנתח מגמות, לנהל את האתר, לעקוב אחר תנועות המשתמשים ולאסוף מידע דמוגרפי. יש לך אפשרות להשבית קובצי Cookie דרך הגדרות הדפדפן שלך, אם כי הדבר עשוי להשפיע על יכולתך לגשת לתכונות מסוימות של השירותים שלנו.

שינויים במדיניות פרטיות זו

6.1. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן או לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת ללא הודעה מוקדמת. כל שינוי ייכנס לתוקף מיד עם פרסום הגרסה המתוקנת באתר האינטרנט שלנו. אנו ממליצים לך לעיין במדיניות פרטיות זו מעת לעת כדי להישאר מעודכן לגבי האופן שבו אנו אוספים, משתמשים ומגנים על המידע שלך.

צור קשר

7.1. אם יש לך שאלות, חששות או בקשות לגבי מדיניות פרטיות זו או נוהלי הפרטיות של פרופריו שמיכה כבדה, אנא צור איתנו קשר בכתובת המייל: 9952183@gmail.com.

על ידי שימוש בשירותים שלנו, אתה מאשר שקראת, הבנת והסכמת לתנאים ולהגבלות של מדיניות פרטיות זו.