כל התשובות לכל השאלות

איך ניתן לשלם באתר?

באתר שלנו ניתן לשלם באמצעות מגוון סוגי כרטיסי האשראי, באמצעות חשבון Pay-Pal חשבון Google Pay וגם באמצעות חשבון Apple Pay. כל התשלומים מתבצעים בצורה מאובטחת בתקנים המחמירים ביותר בעולם.

מהם זמני האספקה שלכם?

זמני האספקה שלנו מהירים במיוחד – עפ”י רוב השמיכות מגיעות עד לפתח הדלת כ-3 עד 5 ימי עסקים.

האם יש תו תקן לשמיכות הכבדות שלכם?

בוודאי! בעיקר בזכות העובדה שאנו משווקים גם שמיכות כבדות לילדים ולתינוקות, אנו מקפידים הקפדה יתרה על נושא הבטיחות. את תווי התקן המחמירים שלנו תוכלו לראות כאן בלחיצה על כפתור זה תו תקן בינלאומי המופיע גם בתפריט האתר באופן קבוע.

ראיתי שיש 30 ימי ניסיון – מהם התנאים?

נכון, אנו מספקים 30 ימי ניסיון בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון האתר. לא נרדמת? לא שילמת! אנו מוכנים לספק החזר השקעה במידה ונעשה שימוש נאות בשמיכה ומצבה כבשעת קנייתה. כמו כן, ראוי לציין כי ישנו חיוב עבור המשלוח בלבד במעמד החזרת מוצר לחברתנו. בנוסף, אנו לא מספקים 30 ימי ניסיון עבור מוצרים שנרכשו במבצע, כפי שמופיע בתקנון האתר.

איך אני יכול לדעת שאני מקבל שמיכה חדשה ולא משומשת?

שאלה מצוינת! תוכלו לדעת שקיבלתם שמיכה חדשה בזכות אריזת הניילונים והקרטון הסגור שמגיע אליכם היישר מהמפעל. אנו לא שולחים מוצרים בהם נעשה שימוש! המוצרים שהוחזרו אלינו מועברים כתרומה לעמותות וגופים הפועלים עם אוכלוסיות מיוחדות.

כמה מאתגר להחליף כיסוי לשמיכה כבדה ששוקלת יותר מ-10 ק”ג למשל?

אין הבדל כל כך בהחלפת הכיסוי. כמו כל שמיכת פוך גדולה, מבצעים ביעילות ומתרגלים מהר מאוד לעניין.

היכן אתם מייצרים את השמיכות הכבדות שלכם?

את השמיכה הכבדה שלנו המיוצרת מ-100% בד במבוק טבעי, אנו מייצרים בפס ייצור אישי ואיכותי הנמצא בסין.

איך אפשר להסתדר עם שמיכה כבדה בקיץ – לא מזיעים עם זה?

זו בדיוק אחת הסיבות בגללה החלטנו לייצר את השמיכות הכבדות שלנו מ-100% בד במבוק טבעי. מדובר על בד במבוק אשר אינו “חונק” ובכך מאפשר להתכסות בנעימות גם בימות הקיץ החמים בישראל.

מה גורם לשמיכה להיות במשקל כזה כבד – ממה היא עשויה?

השמיכה הכבדה מכילה בתוכה “שומשום זכוכית”. מדובר על חומר מיוחד שבריבוי שלו ובמידה המתבקשת יוצרים את המשקל המדויק לכל שמיכה באשר היא. מדובר על טכנולוגיות חדשות שנכנסו לשוק בשנים האחרונות ומאפשרות ליצור שמיכות איכותיות ובטוחות לשימוש.

האם קיים סיכון לכסות תינוק בשמיכה כבדה במהלך כל הלילה?

לא, כל זמן שהשמיכה לא על ראש הילד. דבר שיש לשים לב אליו בכל אופן ולא משנה באיזו שמיכה מדובר.