למה שמיכה כבדה?

הרבה פעמים מתעניינים או סקרנים שאינם מכירים את המוצר, פשוט שואלים אותנו – מה זה בכלל שמיכה כבדה? למה כדאי לי להשתמש בה? אז בוודאי שיש דרך להגדיר את המוצר המיוחד הזה, אבל בואו נשתדל לגעת בו קצת יותר גם מכיוונים אחרים. במאמר זה תוכלו לקרוא על שמיכה כבדה ולדעת מה הייחודיות של פרופריו במוצר שלה. אם הנושא אכן מעניין אתכם, קראו עליו כעת בהרחבה.

שמיכה כבדה כשמה כן היא, שמיכה כבדה, כבדה לא רק כי היא שוקלת יותר משמיכת פוך. אלא כי היא פשוט כבדה. השמיכה יכולה לשקול 4 ק”ג או 6.8 ק”ג ואפילו 14.5 ק”ג. תלוי למי מיועדת השמיכה וסיבת השימוש בה.

מתחקור משתמשים בשמיכה כבדה עולה נתון מפתיע,לא רק שהכובד לא מעיק על השינה,אלא להיפך – הכובד הופך את הלילה לחווייה מיוחדת של שינה כמו תינוק, שינה רציפה ונעימה.

איך זה עובד?

הכובד המשוקלל של השמיכה יוצר מגע עדין על גוף האדם, החיבוק העדין מביא את האדם לרוגע ושלווה. דמו בנפשכם כאילו אתם מחובקים בידי אהובכם…

משתמשים מספרים על הפחתה משמעותית בחרדות אחרי לילה רצוף בשינה עם שמיכה כבדה.
אלו שעברו טראומה או למצער אונס וזקוקים לטיפול עמוק מספרים על שיפור משמעותי והשתקמות אחרי שינה עם שמיכה כבדה.

במיוחד השמיכה הכבדה שמיוצרת מבד במבוק – החווייה פשוט מושלמת, גם מחובקים, גם תחושה אוורירית המיוחדת לבד הבמבוק. כך שאפילו בלילות הקיץ החמים, התחושה נעימה וקרירה.

שמה שמיכה אבל היא ממש לא רק, היא גם כירבולית להתפנקות תוך כדי קריאה או צפייה. לא רק בשעת שינה, גם בשעת המנוחה כאשר הגוף נכנס להפוגה קלה מהמירוץ היומי, השמיכה הכבדה מגבירה את אפקטיביות המנוחה של הגוף ובכך מאפשרת לו לצבור אנרגיות בצורה יותר בריאה ומשמעותית.

השמיכה הכבדה תורמת לנו גם בשעת המנוחה

חשוב להבין שיש השפעה גם על שרירי הגוף, מה שמשפיע לטובה על ההורמונים המופרשים במוח וגם על התחושה המנטלית.

שמיכה כבדה מופיעה ב-2 מהדורות: מהדורת יחיד ומהדורה זוגית.
השמיכות הכבדות מגיעות בגדלים שונים: בגודל 150/200 או בגודל 200/220. זה כמובן שמיכות לילדים מגיל 6 והלאה. ישנה מהדורה לילדים מגיל שנה בגדלים 100/150 וב-75/120.

המחירים שלנו: הן מבד כותנה והן מבד במבוק הם הזולים ביותר בארץ. לא תמצאו שמיכות כבדות איכותיות כמו שלנו במחירים תחרותיים כמו שיש לנו. באחריות!

חלק מהלקוחות מעדיפים להתייעץ לפני רכישת השמיכה כדי להבין האם השמיכה יכולה לעזור להם בבעיות השינה, במידה וגם אתם מעוניינים להתייעץ עם צוות המומחים שלנו, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר בטלפון: 052-714-7100

שימו לב: התכנים המופיעים באתר זה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. כל מטרת המידע הנ''ל לספק ידע אישי רחב למשתמשי האתר ואין לראות בהם כלל תחליף להתייעצות עם רופא מומחה ו/או פסיכולוג מומחה. לכותבי התוכן באתר ניסיון אישי מול מאות מטופלים אשר ניסו באופן ספציפי את חווית השמיכה הכבדה של פרופריו, וכל ההמלצות והתוכן הכתוב מגיע מתוך ניסיון והיכרות עם מאות מטופלים שניסו את השמיכה הכבדה של פרופריו.