לא מצליח להירדם: פתרונות מעשיים לכל מי שלא מצליח להירדם

לא מצליח להירדם: פתרונות מעשיים לכל מי שלא מצליח להירדם

לא מצליח להירדם, לילה אחרי לילה… כמה שהמשפט הזה נוגע עמוק בלב. לפעמים אנו נתקלים בבעיות בחיים שדורשות מאיתנו המון משאבים ואנרגיות. אך מה קורה שאנחנו מלכתחילה נתקלים בבעיה שלא מספקת לנו את אחד המשאבים החשובים ביותר לתפקוד יום יומי תקין?

אנשים שמתקשים להירדם בלילה מגיעים הרבה פעמים למצבים מאתגרים. המשמעות הכבדה של קושי הירדמות מתבטאת בעיקר בחוסר תפקוד יומי תקין ובעקבות כך נוצרות מגוון בעיות. אם זה כשמדובר על עייפות כבדה במהלך העבודה, בעיקר כשמדובר על עבודה משרדית מול מחשב. נשתדל להרחיב על חלק מהבעיות שצפות למי שלא מצליח להירדם בלילה.

לא מצליח להירדם בלילה והקושי בתפקוד היומי רק גובר

אולי לא הכותרת הכי אופטימית אבל חייבים להציף את הבעיה, לאחר מכן נגיע לפתרונות האפשריים והפרקטיים.

  • פערים בתפוקה היומית בעבודה

אתגר עיקרי ומשמעותי שפוגש את האדם אשר לא מצליח להירדם בלילה הינו התפקוד היומי בעבודה. כולנו יודעים זאת, להגיע לעבודה אחרי שינה מועטה של 3-4 שעות גורם לנו לנמנם לא פעם מול המחשב. מעבר לעובדה שאנחנו נצטרך לשתות כמה כוסות קפה באותו היום כדי להישאר עירניים, אנחנו נתקלים במעמסה רצינית על משאבי המוח האנושי שלנו. ידוע לכל כי גוף האדם זקוק למנוחה לילית תקינה על מנת שזה יוכל לתפקד ביום שלמחרת. המוח שלנו בנוי בצורה כזו שהוא זקוק להמון משאבי אנרגיה כדי לבצע פעולות מורכבות. אך כאשר הלילה האחרון היה מועט בשינה, הדבר מאתגר אותנו אפילו בפעולות חישוב פשוטות! הרבה פעמים במצבים כאלה, אנו נאלצים להתמודד עם איטיות בתפוקת העבודה, חוסר הקשבה לצד השני בטלפון או במשרד מפאת חוסר ריכוז בעקבות העבודה שאני לא מצליח להירדם בלילה.

  • פערים בתא המשפחתי

גם ככה בישראל של היום, כולנו עובדים קשה לפרנסתנו. אנשים יכולים למצוא את עצמם עובדים בין 10 ל12 שעות ביום. אפילו עם שינה תקינה בלילה, הדבר מאתגר ברגע שנכנסים לבית לכל המשימות המאתגרות. בין אם מדובר על הזמן מול בן או בת הזוג. הזמן שצריך להקדיש לשיעורי הבית של הילדים, מקלחות, להכין ארוחת ערב, לדאוג לחשבונות הבית ועוד כהנה וכהנה נושאים חשובים שפוגשים אותנו כל יום מחדש.

הדבר בין כה אינו פשוט, וכאשר אנו נאלצים להתמודד מול כל האתגרים הללו עם חוסר שעות שינה – הדבר מאתגר פי כמה וכמה! זה יכול לבוא לידי ביטוי בחוסר הקשה לבן או בת הזוג בשיחת הסיכום היומית. בהכנת ארוחת הערב שהופכת להיות עצלה וכבדה. אפילו שיחת חולין עם השכן שאנו אמורים ליהנות ממנה ולגלות עניין הופכת למטרד קשה עבורנו, כל מה שבא לנו לעשות באותו רגע זה רק להתרחץ, להכניס משהו לפה ומיד להיכנס למיטה. אדם אשר לא מצליח להירדם בלילה נאלץ להתמודד גם עם אתגרים קטנים כאלו, בצורה מאוד קשוחה לפעמים.

  • דחיית משימות ואפילו מחשבות על דברים מורכבים

עוד לפני שנדבר על משימות חשובות שאנו צריכים לבצע לאחר לילה שבו לא הצלחנו להירדם, בואו נדבר על המחשבות. לפעמים אנו מתבקשים להקדיש זמן מסוים למחשבה על נושא מורכב וחשוב כל כך. אם אנחנו לא נשיג לעצמנו אספרסו קצר לפני כן, המשימה תהיה על גבול הבלתי אפשרית! כן! זה ממש ככה. אנו נתקלים לא פעם בסיפורים על אנשים שלא מצליחים להירדם בלילה ומגלים חוסר תפקוד ברמה יוצאת דופן. אנחנו לא מדברים על מי שלא מצליח להירדם לילה אחד או שניים. אנחנו מדברים על תופעה לא בריאה שיכולה להימשך גם שבועות ארוכים…

אז מה עושים? אם אני לא מצליח להירדם וניסיתי כבר כל פתרון אפשרי?

חשוב להדגיש כי לכל בעיה יש יותר מפתרון אחד. במאמר אחר דיברנו על המורכבויות והפתרונות שהצענו לילדים בני שנתיים עם בעיות שינה (קישור למאמר). לא נרחיב על זה כעת רק נדבר על פתרון אידיאלי וטבעי, שהתגלה כיעיל בהחלט למגוון רחב של אנשים מהאוכלוסיה שכולם מתקשים ולא מצליחים להירדם בלילות.

לא מצליח להירדם? בוא תשמע על פתרון טבעי ומפתיע בהחלט!

חברת פרופריו נוסדה לפני 10 שנים ומצאה פתרון יצירתי וטבעי לכל אדם אשר לא מצליח להירדם בלילה.

הפתרון הקסום הינו שמיכה כבדה. כן. שמעתם נכון, שמיכה, שהיא כבדה. פשוט ככה! מדובר על מוצר רפואי שעוזר למיליוני אנשים מכל רחבי העולם. מדובר על אנשים מכל גווני האוכלוסיה אשר לא מצליחים להירדם בלילה ומסתבר שהפתרון של שמיכה כבדה הוא אידיאלי לכל אדם באשר הוא. לא משנה מהיכן נובעת הבעיה של הקושי בהירדמות.

נשמע מעניין, אבל איך זה בדיוק עובד?

פרופריו – שמיכה כבדה לאיכות שינה, זו שמיכה כבדה, מעוצבת ונעימה שגורמת לתחושת מעטפת קסומה לכל מי שמתכסה בה. אם ננסה להמשיל את זה, זה כמו להחזיר אדם בוגר בן 30 שפשוט לא מצליח להירדם בלילה, אל חיק אימו, כעובר מתפתח בבטן, שם הוא מקבל את כל המעטפת המושלמת. זה למעשה הפתרון הפסיכולוגי והפיזי שהשמיכה מספקת למטופל. מדובר על שמיכות שיכולות להגיע גם למשקלים של 7-8 ק”ג. ברגע שהמטופל נכנס למיטה ומתכרבל תחת השמיכה הכבדה, הוא מקבל את התחושה הנעימה והבטוחה, והדבר עוזר לו בצורה פלאית להירדם תוך כמה רגעים!

שמיכה כבדה של פרופריו עוזרת לכל אדם אשר לא מצליח להירדם בלילה – כן, לכל אחד באשר הוא!

בדה לאיכות שינה, זו שמיכה כבדה, מעוצבת ונעימה שגורמת לתחושת מעטפת קסומה לכל מי שמתכסה בה. אם ננסה להמשיל את זה, זה כמו להחזיר אדם בוגר בן 30 שפשוט לא מצליח להירדם בלילה, אל חיק אימו, כעובר מתפתח בבטן, שם הוא מקבל את כל המעטפת המושלמת. זה למעשה הפתרון הפסיכולוגי והפיזי שהשמיכה מספקת למטופל. מדובר על שמיכות שיכולות להגיע גם למשקלים של 7-8 ק”ג. ברגע שהמטופל נכנס למיטה ומתכרבל תחת השמיכה הכבדה, הוא מקבל את התחושה הנעימה והבטוחה, והדבר עוזר לו בצורה פלאית להירדם תוך כמה רגעים!

 

הפתרון המושלם לכל מי שלא מצליח להירדם בלילה – שמיכה כבדה של פרופריו, באחריות!

אנו נשמח לעמוד לשרותכם ולענות לשאלות במידת הצורך, צוות המומחים המקצועי שלנו זמין עבורכם ליצירת קשר

 

שימו לב: התכנים המופיעים באתר זה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. כל מטרת המידע הנ''ל לספק ידע אישי רחב למשתמשי האתר ואין לראות בהם כלל תחליף להתייעצות עם רופא מומחה ו/או פסיכולוג מומחה. לכותבי התוכן באתר ניסיון אישי מול מאות מטופלים אשר ניסו באופן ספציפי את חווית השמיכה הכבדה של פרופריו, וכל ההמלצות והתוכן הכתוב מגיע מתוך ניסיון והיכרות עם מאות מטופלים שניסו את השמיכה הכבדה של פרופריו.