התאמת משקל שמיכה כבדה – כל השאלות והתשובות בנושא משקלים

התאמת משקל שמיכה כבדה - כל השאלות והתשובות בנושא משקלים

התאמת משקל שמיכה כבדה – כל השאלות והתשובות בנושא משקלים: איך אני מתאימה לי שמיכה כבדה? אחת השאלות שאני נשאל בלי סוף היא: איך אני יודעת להתאים את משקל השמיכה הכבדה. או איך אדע איזה שמיכה מתאימה לי? האם שמיכה זוגית טובה או שמאבדת מהמשקל שלה בגלל הגודל ואין את האפקט של המשקל?

התאמת משקל שמיכה כבדה – פרופריו עם כל התשובות המפתיעות

בשביל כל השאלות האלו, וכדי שתדעו הכי טוב לגבי התאמת משקל שמיכה כבדה, באתי לעשות סדר בין סוגי השמיכות והמשקלים למטרותיהם. נתחיל קודם מי נהנה מהשמיכה ואיזה בעיות פותרת השמיכה כבדה?
הראשונים שאוהבים את השמיכה הם בעלי רגישות לתחושה. הן רגישות ממגע אדם והן רגישות שחסרה להם תחושה והם מחפשים תחושה חזקה. אתם כהורים ודאי נתקלתם באחד מילדכם שמבקש “אמא בואי תשכבי לידי”, “תחבקי אותי” וכד’. יגדילו הילדים שממש סובלים מהחסר בתחושה שיבקשו ממש שילחצו עליהם חזק בגב באמצעות הידיים. ובואו נודה על האמת, גם אנו המבוגרים יש בינינו שסובלים מהבעיה ומאוד מחפשים את התחושה. משהו ברקמות העור שלנו מחפש שיגעו בנו. לא הייתי קורא לחסר בתחושה בעיה, אלא כל אחד ומה שהוא. אחד אוהב מגע ואחד שפחות.

במקרה כזה, היות וחוסר בתחושה באופן סביר הוא לא ממש בעיה, השמיכה שהייתי ממליץ עליה היא ה-6.8 לילדים או 9 ק”ג יחיד או זוגי.
גם ילדים מגיל 7 או 8 יכולים להתכסות בשמיכה כבדה במשקל 9 ק”ג יחיד אם הם אוהבים את הכובד. אבל ילדים עד גיל 7 להם זה קצת כבד מידי ולכן בשבילם יצרנו את השמיכה הכבדה במשקל 6.8 ק”ג.

אבל מה עם הממש קטנים ואפילו התינוקים – איך ניתן לבצע התאמת משקל שמיכה כבדה עבורם?

עבורם בדיוק, יש לנו שמיכות כבדות בגדלים ומשקלים חדשים.
מגיל 3.5 מומלץ שמיכה כבדה במשקל 4.5 ק”ג המתפרש על גודל 100/150, ממש בול לגודל והמשקל שהם זקוקים, אגב זה אחת מהשמיכות הכי פופלריאות בהזמנות אצלנו ממעונות כדי לסייע להרדמת הילדים.
עד גיל 3.5 יש מוצר ממש חדש חדש שמיכה כבדה לתינוק, שמיכה במשקל 3 ק”ג בגודל 75/120 מתאים מאוד לגילאים הקטנים מאוד.
את האמת אפשר לספר שהמהדורה הראשונה של השמיכה כבדה זו ממש נגמרת למרות שרק עכשיו יצרנו מהדורה ניסיונית מגודל ומשקל זה. ואנחנו לקראת הגעה של ייצור נוסף של שמיכה זו. כל זאת לאחר שביצענו בדיקות כדי להגיע למצב של התאמת משקל שמיכה כבדה בצורה המדויקת ביותר עבור הקטנטנים. הופתענו מהביקוש לגודל והמשקל הייחודיים לגיל הקטן.
עד כאן בנושא גילאי ילדים.

התאמת שמיכה כבדה עבור הבוגרים והמבוגרים

מי שקונה את השמיכה בשביל שינה יותר כיפית או אפילו סובל מחוסר בתחושה, השמיכה כבדה שמתאימה לו היא 9 ק”ג יחיד או זוגי.
מי שסובל מחרדות או עבר טראומה, או כל דבר שגורם לו לחוסר רגיעות והוא צריך שמיכה כבדה שתחבק אותו ותעטוף אותו. כדאי מאוד לנסות את השמיכה הכבדה במשקל 11.3 ק”ג, זה נשמע הרבה אבל למי שזקוק למשקל הזה, זה ממש לא הרבה. יש שקנו את השמיכה הכבדה במשקל 11.3 וראו שזה לא מספיק והחליפו ל-13.6 ק”ג (כן, יש אצלנו שירות החלפה, ניתן להחליף עד 30 ימי ניסיון, התפיסה שלנו אומרת ששמיכה כבדה לא קונים כל יום וחייבים לאפשר ללקוח להתאים לעצמו את השמיכה ולעזור לו לפתור את הבעיה לשמה הוא קונה את השמיכה).

מה הסיבה שמי שעבר טראומה או אונס זקוק למשקל גבוה?

אלו שעברו טראומה או אונס מאבדים את תחושת השייכות של הגוף לעצמם. הם מאבדים את תחושת גבולות הגוף שלהם. ולכן הם זקוקים למגע חזק שיחזיר לעצמם את תחושת הגוף ולהרגיעם.
לא אשכח לקוחה שהשאירה לי את ההודעה הבאה: “אתה לא מבין איזה שינוי יש בשינה שלי. ממצב של לקום 8 פעמים במהלך הלילה, אני ישנה כמו תינוק רצוף וחלק.
זה באמת היה מרגש לשמוע את ההודעה ולשמוח על השליחות המיוחדת שיש בעיסוק הזה. בייצור ופיתוח מוצרים לפתירת בעיות תחושה ושינה.
יש את השמיכה כבדה במשקל 14.5 ק”ג והיא בעיקר מומלצת כששני בני הזוג רוצים תחושה מאוד מאוד חזקה.

התאמת משקל שמיכה כבדה עבור גיל המעבר

מגיל 50 פלוס העור שלנו נעשה עדין יותר ושכבת השומן שמתחת לעור מצטמצמת כך שנעשה קשה יותר לסבול כל כובד. לכן ההמלצה הכללית שלנו למבוגרים מעל גיל 50 שסובלים מנדודי שינה לרכוש את השמיכה כבדה במשקל 6.8 ק”ג.
גם בגיל הזה הופתעתי ממקרה של אישה בגיל 59 שרכשה את משקל ה9 ק”ג וסיפרה שזה ממש מה שהיא צריכה.

ולסיום אסיים במקרה משעשע שהיה אצלנו. בחול המועד אחד, מתקשרת אישה מבוגרת מאוד והיא מתעניינת ברכישת שמיכה כבדה והיא מעוניינת לרכוש את השמיכה כבדה במשקל 11.3 ק”ג. בתוך השיחה היא סיפרה שהיא קונה את השמיכה כמתנה לבעלה שהוא אוהב מאוד תחושה. שאלתי אותה מה גיל בעלה? מה שהיא ענתה השאיר אותי בהלם לא פחות ולא יותר בגיל 91 בלע”ר. שאלתי אותה את בטוחה שמתאים לו המשקל? כן כן היא עונה.
מיותר לציין כי עבר שבועיים והיא החזירה את השמיכה.

יש לכם שאלות נוספות? אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל עת ולכל שאלה  – היכנסו עכשיו לעמוד צרו קשר

שימו לב: התכנים המופיעים באתר זה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. כל מטרת המידע הנ''ל לספק ידע אישי רחב למשתמשי האתר ואין לראות בהם כלל תחליף להתייעצות עם רופא מומחה ו/או פסיכולוג מומחה. לכותבי התוכן באתר ניסיון אישי מול מאות מטופלים אשר ניסו באופן ספציפי את חווית השמיכה הכבדה של פרופריו, וכל ההמלצות והתוכן הכתוב מגיע מתוך ניסיון והיכרות עם מאות מטופלים שניסו את השמיכה הכבדה של פרופריו.