בעיות שינה בגיל שנתיים

בעיות שינה בגיל שנתיים

בעיות שינה בגיל שנתיים, כמעט כל משפחה בישראל נתקלה בסיטואציה זו אי פעם. מדובר על אתגר לא פשוט שדורש אנרגיות רבות הן מהתינוק והן מההורים המודאגים. לילות שלמים בבית עם תינוק שסובל מבעיות שינה ככל הנראה יובילו למקומות לא נעימים בחיי היום-יום.

בכי בלתי נפסק אל תוך השעות הקטנות של הלילה

חלק עיקרי באתגר הוא להבין את הפעוט, מדובר על מלאך קטן המיילל בבכי מעורר חמלה כאשר לנו אין יותר מדי כלים לעזור באותו הרגע. התינוק מצידו מביע מצוקה באמצעות בכי כבד. חשוב להבין כי התעוררויות של פעוטות במהלך הלילה הינן טבעיות לחלוטין. מחזורי השינה אצל ילדים מסתיימים ומתחילים בכל התעוררות קטנה, כאשר אצל ילדים בגיל שנתיים זה עלול לקרות גם 9-10 פעמים במהלך הלילה.

בעיות שינה בגיל שנתיים מתבטאות גם בקושי של ההירדמות

בעיות שינה לפעמים מגיעות מכיוון שהתינוק מייצר לעצמו איזושהי טראומה. הקימה באמצע הלילה, לאורך חודשים ארוכים, הבכי והצרידות בגרון מרוב בכי, מייצרות לרוב בעיות הירדמות קשות. פעוט בן שנתיים עם בעיות שינה, מתקשה באופן טבעי להירדם בצורה רגילה בלילות הבאים.

כ-30% מהילדים עד גיל 3 סובלים מבעיות שינה

כפי שכבר ציינו, לא מעט ילדים סובלים מבעיות שינה בגיל צעיר. הדבר קורה מכל מיני סיבות, אבל חשוב בעיקר להרגיע ולהבין שמדובר בתופעה די שכיחה. כיוון שמדובר על תופעה מימים עברו, הפתרונות שהועלו לאורך השנים רבים ומגוונים, חשוב לבחון היטב את האופציות הרבות הקיימות בשוק, לאבחן, לחקור וכמובן להתייעץ עם רופאים מומחי שינה במידת הצורך. כל זאת כדי להתאים את הפתרון המושלם עבור ילדינו שלנו.

מרבית מההורים היום מעדיפים טיפול טבעי

בעשור הנוכחי אנו עדים לרפואה טבעית מתקדמת ומתפתחת בקצב שיא, גם כאן בבעיות שינה אצל תינוקות, קיימים כיום טיפולים טבעיים המאפשרים לנו לעזור לילדים בצורה טבעית ובטוחה, בכך לאפשר להם לחזור לשגרת שינה תקינה וכמובן לעזור להורים לחזור ללילות בריאים עם שינה ערבה.

שמיכה כבדה – פתרון טבעי לבעיות שינה

חברת פרופריו מספקת פתרון טבעי ובטוח עבור תינוקות בגיל שנתיים, מדובר על מוצר יעיל שפותח במיוחד עבור ילדים עד גיל 3. המוצר ייחודי בשוק וכמעט ולא ניתן למצוא שמיכות כבדות במשקל נמוך יחסית עבור תינוקות. מעטפת השמיכה נותנת פתרון מושלם להרגשה ולתחושת בטחון עבור התינוק ובכך מאפשרת לו להירדם בהרגשה נעימה ובטוחה.

מדובר על פתרון שצבר מאות עדויות

המוצר נמכר בחברה כבר מעל 4 שנים, מדובר על מאות תינוקות שנעזרו במוצר והוריהם צפו בתוצאות המדהימות! הנתונים הגבוהים והעדויות הרבות מביאות הצלחות נוספות בתחום.

פרופריו החברה היחידה המשווקת את הגדלים המתאימים לתינוקות

חשוב להדגיש כי פתרון טבעי של שמיכה כבדה עבור ילדים בגיל הרך ניתן להשיג רק אצלנו! מדובר על שמיכות עשויות עץ במבוק במשקלים נמוכים שפותחו במיוחד עבור הגיל הרך.

הורים לילדים עם בעיות שינה בגיל שנתיים מספרים

ישראל בעלי החברה מספר: “אני מקבל פידבקים מאוד חיוביים מהמון הורים, למשל יצא לי לאחרונה לשמוע מסבתא שקנתה לנכד עם בעיות שינה והיא מספרת שזה פשוט לא יאומן איך הם נרדמים כל כך מהר, הם פתאום אוהבים להיכנס למיטה וללכת לישון! הדבר מאוד הפתיע אותי לטובה ולכן רכשתי מיד כמות נוספת של שמיכות עבור שאר הנכדים”

מתלבטים אם שמיכה כבדה מתאימה לפתרון בעיית השינה שלכם? צרו איתנו קשר.
נשמח לעזור לכם עם תשובות מלאות בניסיון של למעלה מ-7 שנים!

שימו לב: התכנים המופיעים באתר זה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. כל מטרת המידע הנ''ל לספק ידע אישי רחב למשתמשי האתר ואין לראות בהם כלל תחליף להתייעצות עם רופא מומחה ו/או פסיכולוג מומחה. לכותבי התוכן באתר ניסיון אישי מול מאות מטופלים אשר ניסו באופן ספציפי את חווית השמיכה הכבדה של פרופריו, וכל ההמלצות והתוכן הכתוב מגיע מתוך ניסיון והיכרות עם מאות מטופלים שניסו את השמיכה הכבדה של פרופריו.