שמיכה כבדה ולא יקרה – מחיר שמיכה כבדה מ-100% בד במבוק טבעי

שמיכה כבדה ולא יקרה - מחיר שמיכה כבדה מ-100% בד במבוק טבעי

שמיכה כבדה במחיר לא יקר? לכאורה, מחיר של שמיכה כבדה היה צריך להיות גבוה מאוד. הרי ייצור השמיכה הוא תהליך הדורש מיכשור מיוחד, שימוש בחומרי גלם איכותיים. סוג בד מבמבוק טבעי שעלות ייצורו יקרה בפני עצמה. בקיצור, מדובר על מוצר שהעלות שלו גבוהה יותר ממוצר טקסטיל סטנדרטי.

בטח ובטח כיום, כאשר ישנו גל התייקרות משמעותי של כל מוצרי הגלם בעולם. מכל מיני סיבות המתרחשות במרחב הגלובלי.

גם אנחנו בפרופריו חשבנו לעלות מחירים בתקופה זו

אם כי במחשבה שניה, אחרי שעולה מול עינינו הקושי של ההורים המתקשים להרדים את ילדיהם, והמבוגרים המתמודדים עם בעיות שינה. חרדות. בעיות שינה מכל הסוגים. ובסופו של יום, הם זקוקים לשמיכה הכבדה שתעזור להם להירדם ולישון טוב יותר בלילה. איך מתמודדים אל מול סוגיית שמיכה כבדה מחיר, עלויות וכד’?

על כן החלטנו בפרופריו לעת עתה להשאיר את המחירים המצוינים והשווים לכל כיס. כל זאת למרות שמדובר במוצר יקר מחומרים הכי איכותיים הקיימים בשוק. בוודאי אצלנו כאשר מדובר על מוצרים מ-100% בד במבוק טבעי.

בפרופריו נותנים הרבה מחשבה על הלקוחות. כדי שהמוצר שמיכה כבדה מחיר מותאם לכל כיס ויאפשר לכל מי שצריך את השמיכה לרכוש אותה בקלות.

פרופריו היא חברה שקמה כדי לפתור את בעיית השינה של לקוחותיה ולכן היא שומרת על מחיר שווה לכל כיס. המטרה הזו תמיד ניצבת לנגד עינינו.

עלות מול תועלת: על פתרונות השוק אל מול שמיכה כבדה במחיר מצוין לתמורה

אחת השאלות שהורים שואלים בתחילת שיחה עם היועץ שלנו היא: שמיכה כבדה זה נהדר אבל מה המחיר? באמת העניין של המחיר זו שאלת מפתח להרבה משפחות שכבר הוציאו המון כספים. כדי לנסות לפתור את בעיית השינה של ילדיהם. או אפילו שלהם עצמם או של הקרובים שלהם.

משפחות רבות הוציאו כספים על ייעוץ ופתרונות שלא הביאו את התוצאה הרצויה. כאשר הם פונים אלינו לאחר הרבה ניסיונות שלא צלחו. הפרמטר הכלכלי כבר חווה טראומה מסוימת בנושא הזה של בעיות השינה. זה לא אותו דבר שניגשים מלכתחילה לרכוש מוצר כמו שמיכה כבדה במחיר של כמה מאות שקלים. מגלים את הפתרון וכולם מרוצים. אלא כעת, אחרי שהוצאו כבר כ”כ הרבה כספים. זמנים שהוקדשו לטיפולים. ימי עבודה שבוזבזו, ריצות אחרי רופאים ומכוני שינה וכו’ וכו’. אין לזה סוף. חשבו לעצמכם, אנשים מגיעים אחרי כל הייסורים הללו. ולכן פתאום המחיר כבר שאלה די משמעותית לגבי הרכישה.

מדובר על משקל הרבה יותר גבוה כאשר כל הדברים הללו כבר בהיסטוריה של המטופלים ומשפחותיהם. לכן, גם כאשר פתרון של שמיכה כבדה זה מחיר משתלם, עדיין ישנו קושי פסיכולוגי מסוים (ובצדק כמובן). לכן גם בזכות העובד הזו, חשוב לנו מאוד בפרופריו לשמור על מחירים שווים לכל כיס. לתת את ההזדמנות לכל מי שחווה או מי מקרוביו חווה בעיות שינה. ולהשאיר את האופציה הזו תמיד פתוחה בפני כל הציבור הרחב בישראל.

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ איתנו בנוגע לשמיכה כבדה ומחירה?

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו באהבה ובשמחה עצומה. צוות המומחים שלנו תמיד זמין עבור הלקוחות, אנו נשמח לענות לכם על שאלות. לתת לכם את ההזדמנות להתייעץ ולקבל את התשובות על השאלות החשובות. ב”ה מי שרכש את המוצרים שלנו, מאוד מרוצה ויכול לומר בפה מלא “מצאתי את הפתרון להירדמות מהירה ושינה עמוקה”. כפי שאתם יכולים לקרוא בדף נרדמים ממליצים שלנו.

אז אם אתם צריכים עזרה, השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר המופיע בחלק העליון של עמוד זה ואנו נשתדל לספק לכם את השירות הטוב ביותר. 

אם תרצו לקרוא יותר בלי קשר לשמיכה כבדה ומחירים, אנו מזמינים אתכם להיכנס לבלוג העשיר שלנו > מחקרים וכתבות

שימו לב: התכנים המופיעים באתר זה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. כל מטרת המידע הנ''ל לספק ידע אישי רחב למשתמשי האתר ואין לראות בהם כלל תחליף להתייעצות עם רופא מומחה ו/או פסיכולוג מומחה. לכותבי התוכן באתר ניסיון אישי מול מאות מטופלים אשר ניסו באופן ספציפי את חווית השמיכה הכבדה של פרופריו, וכל ההמלצות והתוכן הכתוב מגיע מתוך ניסיון והיכרות עם מאות מטופלים שניסו את השמיכה הכבדה של פרופריו.